LINK KATALOG - Odkazy na užitečné weby

Nykoelektro - Elektrikář, opravy, elektroinstalace, domovni telefony, osvětlení

http://www.nykoelektro.cz
Název: Nykoelektro - Elektrikář, opravy, elektroinstalace, domovni telefony, osvětlení
Kategorie: Služby / Řemeslnické a stavebnické služby
Kliknutí: 2
Přidáno: Jul 21, 2016
Kdo jsme.Jsme tým zkušených elektrikářů.Máme 20 let zkušeností v domech na největším bytovém družstvu v ČR, který má ve správě bezmála 22 000 bytových jednotek, 350 nebytových jednotek.
Provádíme domovní a bytové komplexní (rekonstrukce) elektroinstalace, elektromontáže, opravy, údržby bytových a nebytových prostor se zaměřením na domovní telefony (zvonky), kamerové a přístupové (čipy) systémy, led osvětlení, nové elektro rozvody a jiné elektrikářské práce, rozvody a systémy.Výsledkem našich prací jsou bezpečné a moderní elektroinstalace. Spolehlivé, elegantní a přesto levné digitální domovní telefony (zvonky) od Tesla Stropkov s mnoho funkcemi, bezúdržbové led osvětlení s úsporou až 90%. Používáme systémy které jsou lety prověřené s minimální poruchovostí a náklady na údržbu.Most, Litvínov, Meziboří, Bílina, Louny, Žatec, Postoloprty, Chomutov, Kadaň a jiná města .
Neváhejte nás kontaktovat jsme tu pro Vás.Víte, že FM group nabízí velmi velmi levné parfémy s provotřídní kvalitou a dlouhou výdrží?